Developer

Spoločnosť BAUMANN bola založená v roku 2008, ako partia mladých ľudí s chuťou poctivo pracovať, ktorá chcela dokázať, že aj na východe sa dá vybudovať kvalitná stavebná firma, ktorej klient a dobré meno je na prvom mieste.

TÍM

ŠIKOVNÝCH ĽUDÍ

Počas 11 rokov fungovania sme sa vyprofilovali na stavebnú spoločnosť poskytujúcu svoje služby ako generálny dodávateľ stavieb. Vďaka nášmu tímu ľudí dokážeme vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám klientov.

PREČO MY?

Dôvody prečo by ste si nás mali vybrať?

Nie len kôli našim dlhoročným skúsenostiam a zodpovednému prístupu k práci, ktorý sme za roky fungovania dokázali na mnohých projektoch rôznych veľkostí, od rodinných domov, cez priemyselné budovy, rezidenčné stavby, až po polyfunkčné objekty. Nemenej dôležitá je naša flexibilita. Vďaka našej strednej veľkosti a množstvu lokálnych dodávateľov sme sa stali veľmi pružným partnerom, ktorý sa vie prispôsobiť a naplniť aj tie najvyššie kvalitatívne štandardy.

VEĽKÝ SEN

Už pri založení našej stavebnej spoločnosti sme mali jeden veľký sen. Vytvárať kvalitné prostredie na bývanie, kde naši klienti budú mať pocit domova. Sen sa stal skutočnosťou a predstavujeme Vám náš prvý developerský projekt bývania v rodinných domoch v blízkosti Prešova v obci Kanaš.